o nas


Zapraszamy do Obornik na nasze pole namiotowe. Pełny węzeł sanitarny i bezpośrednie sąsiedztwo Warty i Wełny to szczególne atuty naszego pola. Można u nas rozbić namiot, przycumować łódkę, postawić rower i cieszyć się leżakowaniem na trawie w cieniu wierzb i olszyn.

Można u nas wypożyczyć łodzie motorowe Staterę lub Okidoki, do pływania którymi NIE JEST WYMAGANY patent sternika. Zajmujemy się także wynajmem i sprzedażą kajaków oraz naszych autorskich tratew kajakowych. 

Osobom, które z wodą związane są na stałe proponujemy zakup kajaków i tratew. W naszej ofercie sprzedażowej znajdują się wiosła, pagaje, kamizelki oraz inne akcesoria związane z aktywnymi formami wypoczynku na wodzie. Oferujemy także zimowanie łodzi.

U nas:
- istnieje możliwość pozostawienia aut na posesji przy polu
- oferujemy pełny węzeł sanitarny (toalety, prysznice, zawsze ciepła woda!)
- na polu jest miejsce na rozbicie namiotów oraz rozpalenie ogniska i grilla
- przed deszczem i słońcem można się schronić pod namiotem ze stołami i ławami dla ponad 50 gości! 
- zawsze służymy przydatnymi informacjami i pomocą logistyczną - aktualne zdjęcia znajdziesz na naszym profilu: https://www.facebook.com/przystankowale/
- CENIMY SOBIE WASZĄ PRYWATNOŚĆ.

Chcielibyście zorganizować spływ, ognisko, wypożyczyć sprzęt? Potrzebujecie pomocy logistycznej lub fachowej opieki instruktora kajakarstwa podczas płynięcia? Macie ochotę odpocząć kilka godzin czy dni na brzegu Warty poświęcając się odpoczynkowi? A może chcecie z rodziną i znajomymi spotkać się przy ognisku? Świętować urodziny, imieniny albo wieczór panieński czy kawalerski? Zapraszamy!

Zapewniamy, że o kajakach i tratwach wiemy prawie wszystko...

Iwona i Rafał