poniedziałek, 15 lipca 2019

letnie klimaty

Witajcie wakacyjnie! Lato oprócz przewrotnej pogody funduje nam dodatkowe niespodzianki. Splot zdarzeń spowodował, że udało nam się na chwilę uciec z Obornik! Było świetnie, schronisko Pasterka nadal zachwyca i nadal nie ma w nim zasięgu (za co trochę jednak przepraszamy, bo kontakt z nami był utrudniony ;) ). Udało nam się kilka ciekawych miejsc zobaczyć by na koniec weekendu pełnić już wartę, tym razem też dosłownie, na naszej Przystani.

Taki mieliśmy początek weekendu...


A takie widoki mieliśmy po powrocie do "pracy" :) ...

Dla tych, którzy chcą popływać lekko, łatwo i przyjemnie w towarzystwie dzieci informujemy, że VII Letnie Mikołajki (może jednak zmienimy nazwę na Letnie Gwiazdor'zenie...?) w tym roku odbędą się w dniach 31.08.2019-1.09.2019. Pamiętajcie, że przebranie jest obowiązkowe! Zapraszamy Was i pozdrawiamy serdecznie!

2 komentarze:

  1. Klimaty letnie jak najbardziej. Super, że wakacje się zaczynają. Będzie okazja żeby wybrać się na kajaki ze znajomymi. Gdybyście potrzebowali odpowiedniego wyposażenia, kamizelek na przykład to ja na https://gosup.pl/kamizelki-ratunkowe-9 znalazłam świetną i różnorodną ofertę. Muszę przyznać, że oferta sklepu jest różnorodna. Wiele rzeczy może się przydać.

    OdpowiedzUsuń